TРAНСПОРTНО-TУРИСTИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТОВ "IБEРOСKIФ"

Ліцензія Мінтрансзв’язку України АВ №372036

Правила перевезення пасажирів


 1. Квиток - є іменний документ для проїзду автобусом та не може бути переданий іншій особі. Дату виїзду можливо змінити тільки один раз, за що береться доплата в розмірі 15% з повного тарифу без врахування знижки на вік. В квитку забороняється робити будь-які виправлення.
 2. Пасажир, який має квиток з фіксованою датою зворотнього виїзду, зобов’язаний підтвердити свій виїзд не пізніше, ніж за 72 години до від’їзду.
 3. В разі не підтвердження, підприємство залишає за собою право продати дане місце без грошової компенсації пасажиру.
 4. Квиток з відкритою датою повернення діє впродовж 6 місяців від дати виїзду
 5. Гроші за невикористану поїздку, за відліком 25%, повертаються фірмою, в якій був придбаний квиток. Підставою для повернення грошей є квиток при наявності всіх відривних купонів та обкладинки.
 6. Гроші за невикористану зворотню поїздку не повертаються.
 7. Втрачений квиток не відновлюється і гроші за нього не повертаються.
 8. Перевізник не відповідає за ручну поклажу, а також за втрату пасажиром грошей, документів, цінностей і таке інше, що не знаходиться в багажному відділенні автобуса.
 9. Діти та молодь віком до 16 років можуть подорожувати лише в супроводі дорослих.
 10. Перевізник не відповідає перед пасажиром за вірність та наявність документів, які дають право перетину кордонів країн маршруту. Перевізник не несе відповідальність за порушення пасажиром митних та еміграційних правил.
 11. При порушенні пасажиром візових режимів, перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира та не надавати грошову компенсацію за невикористаний квиток.
 12. В разі, коли пасажир не дотримується митних і прикордонних правил, та буде затриманий на кордоні, що спричинить затримку рейса, екіпаж автобуса має право продовжувати рейс без пасажира, згідно розкладу руху автобуса.
 13. Перевізник не несе відповідальності за запізнення під час руху, яке спричинене не з його вини. Час прибуття автобуса може відхилятися, від вказаного, в межах ± 2 години.
 14. Фірма залишає за собою право вносити зміни в умови або графік перевезень, які регламентуються внутрішніми правилами або погодними умовами чи форс-мажорними обставинами, та заздалегідь попереджуючи про це замовників послуг.